Nativní
protein

Balíček Fermentovaných aminokyselin


Balíček obsahuje: Kreatin Creapure, L-Arginine, Beta-Alanin, L-Glutamine Aminokyseliny hrají zásadní roli v celé řadě procesů v našem těle, jsou nezbytné pro udržení svalové hmoty, efektivní regeneracinárůst svaloviny. Proto jsme vzali ty nejdůležitější a dali je do výhodného balíčku.

Detailní popis


Hubnutí Regenerace Síla Výdrž Zdraví

Kód:
pack-power
Výrobce:
We Food
Velikost:
Power pack
Cena (s DPH)
1 748 Kč
+ -

Aminokyseliny, které nabízí společnost WeFood, jsou vysoce kvalitní produkty.

Všechny aminokyseliny jsou fermentované, což znamená, že jsou vyráběny z rostlinných zdrojů procesem fermentace a neobsahují tak residua, jako jsou zbytky srsti, peří nebo kůže, což jsou standardní zdroje pro výrobu. Naše produkty vám pomohou lépe dosáhnout vašich cílů, zlepší svalovou ochranu, regeneraci, podpoří procesy proteoanabolismu, nebo vás lépe připraví na trénink.

Fermentace je proces, při kterém jsou jednotlivé aminokyseliny produkovány prostřednictvím řízených přírodních enzymatických procesů. Hlavní výhodou metody fermentace je, že výsledným produktem jsou 100% čisté L-formy (levotočivé) jednotlivých aminokyselin bez nežádoucích příměsí a reziduí (zbytků) nežádoucích D-forem (pravotočivé). Díky 100% čistotě je pro tyto aminokyseliny charakteristická vysoká funkčnost, výrazně rychlejší vstřebatelnost a využitelnost.

Balení obsahuje

CREAPURE®CREATINE

L-ARGININE

BETA ALANINE

L-GLUTAMINE