Nativní
protein

Proteinové pudingy

Proteinové pudingy jsou postaveny na nativním mléčném protein (MPI). Na rozdíl od pudinků, které jsou ze syrovátkového proteinu, náš, nativní MPI, dodává tělu aminokyseliny až 8 hodin. Proteinové pudingy jsou tak skvělou alternativou svačiny, po které nebudete mít hlad. Použít jej můžete jako snídani, svačinu nebo jako alternativu k proteinovým koktejlům.

Je vhodný pro všechny, kteří hledají způsob, jak podpořit růst svalů, regeneraci nebo v průběhu diety. Můžete jej použít i jako náhradu sladkostí. Proteinový pudink WeFood obsahuje také velké množství vlákniny. Samozřejmostí je vynikající chuť.

Prioritou je pro nás kvalita, původ a využitelnost v organismu. Ta se řadí k nejvyšší, které lze dosáhnout (PDCAAS 1 – 100% využitelnost). To vše za příjemné přírodní příchuti, barvě a sladkosti. Nepoužíváme žádná umělá barviva, aromata či sladidla jako je například acesulfam K, aspartam či sukralózu. U nás najdete pouze produkty bez chemie.

U nás si bez problému vybere každý, komu nezáleží jen na ceně ale i na složení. Pokud si zakládáte na kvalitě, určitě vyzkoušejte naše proteiny, jedinečnou a lahodnou náhradu stravy WeFood GO, aminokyseliny a mnoho dalšího.

Náš tip

100% NATIVE PUDDING 500G

  • Skvělá svačina nebo snídaně
  • Bez lepku, Non-GMO
  • Bohatý zdroj vlákniny a bílkovin
  • 100 % nativní mléčný izolát
  • Přírodní aromata, barviva a sladidla
 
498 Kč
Koupit