Náhrada stravy GO - MRP


WeFood GO je nutričně vybalancovaná strava s ideálním poměrem makro živin a mikro nutrientů. WeFood...

K čemu je určen?
Bez přidaných barviv, aromat a sladidel Bez přidaných barviv, aromat a sladidel
Látky s pozitivními účinky pro člověka Látky s pozitivními účinky pro člověka
Redukce váhy Redukce váhy
Regeneruje a chrání tkáně Regeneruje a chrání tkáně
Vhodný pro sport Vhodný pro sport
Vyrobeno u nás Vyrobeno u nás

1 540,00 Kč
Skladem > 5 Ks
Ks

Náhrada stravy

WeFood GO je nutričně vybalancovaná fortifikovaná potravina ve formě koktejlu. Je ideální pomocník při redukci váhy, náhrady snídaně, oběda, večeře nebo jako zdravá svačinka. Směs stačí rozmíchat s vodou nebo mlékem. Základem je 100 % nativní mléčný izolát, který je v přirozeném poměru bílkovin 80:20 a dodává tělu aminokyseliny až po dobu 8 hodin. Ultra filtrovaný mléčný protein s hodnotou PDCAAS* 1 s maximální vstřebatelností je nejbližší mateřskému mléku.

Náhrada stravy WeFood GO také obsahuje směs 5 enzymů DigeZyme® (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza). DigeZyme® nejen napomáhá trávení a udržuje správný stav zažívacího systému, ale také napomáhá obrovskému množství reakcí, ke kterým v organismu dochází, jako je např. štěpení bílkovin, tuků, sacharidů či trávení. WeFood GO je bez přidaného cukru (sacharózy) neobsahuje maltodextrin ani dextrózu. Hlavním zdrojem sacharidů je Palatinose™ (isomaltulóza) s nízkým GI=32**, oves, pohanka a rýže.

Náhrada jídla WeFood GO obsahuje jedinečnou směs vitamínů a minerálů, kterou nenaleznete v žádné jiné náhradě stravy. Zdroj tuků je směs řasy, která je kultivována za přísných podmínek s využitím procesu fermentace, BIO kokosové mléko, BIO konopné semínko a BIO slunečnicový lecitin, aby bylo zajištěno lepší spektrum tuků. . GO MRP obsahuje Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA pocházející z ryb splňující standardy pro zodpovědný chov a lov ryb.

*Protein digestibility corrected amino acid score (PDCAAS)

** GI = Glykemický index

Garance Wefood

 • Použité suroviny jsou v nativní, organické nebo BIO kvalitě.
 • Protein je vyroben v souladu s normami ISO 9001 2008, ISO 22000.
 • Protein testován na nepřítomnost GMO, RBsT hormonů a jiných škodlivých reziduí.
 • WeFood GO neobsahuje dextrózu, sacharózu ani přidaný maltodextrin.
 • Nápoj je vyroben v ČR v souladu s normami ISO 9001 a HACCP

Klíčové výhody

 • Bez sóji
 • Bez umělých barviv a aromat
 • Bez přidaného cukru
 • Bez maltodextrinu
 • Bez lahvičky oleje
 • Non GMO
 • Non Vegan
 • Směs rostlinných tuků
 • Omega 3 z ryb
 • Snadná a rychlá příprava
 • 1 jídlo (100 g) = 400 kcal
 • Hodnota PDCAAS 1
 • Dobrá rozpustnost
 • Organické vitamíny

Alergeny

 • mléko
 • lepek (aveniny z ovsa)

Nutriční hodnoty – GO MRP vanilka

Nutriční hodnoty Na 100 g
Energetická hodnota 1 690 KJ /404 kcal
Tuky 13,3 g
-z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g
Sacharidy 44 g
-z toho cukry 10,3 g
Vláknina 8,8 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 1 g

Nutriční hodnoty – GO MRP čokoláda

Nutriční hodnoty Na 100 g
Energetická hodnota 1 690 KJ / 404 kcal
Tuky 13,4 g
-z toho nasycené mastné kyseliny 4,9 g
Sacharidy 42,6 g
-z toho cukry 10,3 g
Vláknina 9,6 g
Bílkoviny 24,6 g
Sůl 1 g

Nutriční hodnoty – GO MRP Natural

Nutriční hodnoty Na 100 g
Energetická hodnota 1674 KJ /400 kcal
Tuky 13,3 g
-z toho nasycené mastné kyseliny 4,7 g
Sacharidy 40,5 g
-z toho cukry 11,4 g
Vláknina 9 g
Bílkoviny 25 g
Sůl 1 g

Nativní mléčná bílkovina

Nativní mléčná bílkovina je vyráběna jedním nepřetržitým procesem přímo z čerstvého mléka. Šetrný způsob výroby vede k zachování cenných živin, peptidů a vitamínů, které jsou u běžné bílkoviny znehodnoceny chemickými procesy. Její spektrum je nejbližší mateřskému mléku a přirozený poměr bílkovin 80:20 znamená maximální vstřebatelnost v organismu.

Palatinose™

Palatinose™ (isomalt) je „zdravá“ alternativa cukru, jedná se o disacharid glukózy a fruktózy s pomalým uvolňováním, což má za výsledek nízký glykemický index. Konzumace potravin obsahujících isomaltulosu místo cukru vede k omezenému nárůstu glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami obsahujícími klasický cukr. Konzumace potravin obsahujících isomaltulózu a erythritol místo cukru přispívá k zachování mineralizace zubů. Správná mineralizace přispívá k ochraně před zubním kazem.

Orafti® Inulin

Inulin je lehce stravitelní vláknina z čekanky. Bez porušení prochází trávicím traktem a její přeměna začíná až v tlustém střevě vlivem bakterií. Čekankový inulin přispívá k normální funkci střev zvýšením četnosti stolice.

VitaX® Multivitamin

VitaX je unikátní směs vitamínů a minerálů speciálně navržena pro WeFood GO. Spektrum vitamínů, minerálů, antioxidantů a ergogenů je navrženo tak, aby byla zaručena vysoká biologická hodnota všech složek směsi díky organickým vazbám. WeFood GO tak tělu dodá celé spektrum mikroživin pro správné fungování těla. Jedná se o látky jako vitamín C, E, selen a další, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem způsobeným tzv. volnými radikály.

BIO kokosové mléko

Sušené mléko získané z dužiny kokosu je bohaté na minerály, vitamíny a další látky. Je lehce stravitelné, bezlepkové, nezatěžuje střeva a podporuje trávení. Vyznačuje se vysokým obsahem nasycených mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem (kyselina laurová a myristová), ale zároveň nízkým obsahem vyšších nasycených mastných kyselin.

BIO konopné semínko

Konopné semínko patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravin. Obsahuje vzácnou omega-6 gama-linolovou kyselinu. Všechny mastné kyseliny v konopném semínku jsou významné pro náš organismus, protože jsou součástí buněčných membrán.

Omega-3 z ryb

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA (eikosapentaenová a dokosahexaenová) jsou důležitou součástí lidského jídelníčku a mají zásadní vliv na desítky procesů, které se v lidském těle dějí. EPA a DHA při příjmu alespoň 250 mg denně přispívají k udržení zdravé hladiny triglyceridů v krvi a normálního krevního tlaku. DHA v denní dávce 250 mg rovněž přispívá ke správné mozkové činnosti a k udržení dobrého zraku. WeFood GO obsahuje 1000 mg Omega-3 ve 100 g z čehož je 200 mg účinných látek DHA a 8 mg EPA se vstřebatelností 95 % na rozdíl od rostlinných zdrojů u kterých je vstřebatelnost mezi 10 – 15 %.

Nativní oves

Oves je mimořádně bohatý na živiny důležité pro lidské tělo. Obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů jako například cholin, tyrosin, vitamín A, E, B. Dále je důležitou součástí vláknina a beta-glukany, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tohoto příznivého účinku je dosaženo při konzumaci alespoň 3 g beta-glukanů denně. V denní dávce WeFood GO je 4,5 g beta-glukanů.

Pohanka

Pohanka je velmi bohatá na mangan, selen, měď, niacin či vitamín B1, B2, E, C. Je nejlepším přírodním zdrojem rutinu. Pohanka přispívá k udržení zdraví srdce a dýchacích cest.

Algal Lipids

Algal Lipids je unikátní směs rostlinných tuků. Neobsahuje, alergeny, lepek, nasycené tuky a je non-GMO. Naopak obsahuje vysoké množství mono nenasycených mastných kyselin, bílkovin a vlákniny. Hlavní složka je fermentovaná řasa chlorella, která pomáhá detoxikaci těla a podporuje trávení.

DigeZyme®

DigeZyme® je jedinečná směs enzymů (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza). Enzymy jsou molekuly bílkovin, které řídí biochemické reakce. Zahajují a urychlují procesy v každém živém organismu, aniž by se přitom samy spotřebovávaly. Proto jsou označovány jako biokatalyzátory, bez kterých by neexistoval život. Jejich funkce jsou zodpovědné zejména za trávení, funkci zažívacího systému, metabolismus tuků, bílkovin a sacharidů, či napomáhají trávení laktózy.

Castevia™

Castevia ™ je sladidlo s kalorickou hodnotou blízkou nule. Chemicky se jedná o čtyřuhlíkový alkoholový polyol vyráběn pomocí mikrobiální fermentace s extraktem stévie. Je 4× sladší než cukr, má nulový glykemický index. Konzumace potravin obsahujících isomaltulózu a erythritol místo cukru přispívá k zachování mineralizace zubů. Správná mineralizace přispívá k ochraně před zubním kazem.

Složení GO MRP – čokoláda

Mléčná bílkovina (100% nativní mléčný izolát), ovesná mouka, pohanková mouka, rýžová mouka, *isomaltulóza, čekanková vláknina (Inulin®), rostlinné ruky (kokosový a slunečnicový), BIO konopné semínko, slunečnicový lecitin, omega 3 (DHA+EPA), citrát draselný, DigeZyme® (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza), sůl, přírodní aroma, kakao, Castevia® (steviol glykosid a erythritol), VitaX – vitamínový a minerální premix (retinol-acetát, D-alfa tokoferol acetát, Vitamín D (D3), Vitamín K (K2-M7), kyselina L-askorbová, Vitamín B1, Vitamín B2, Niacin, Vitamín B6, kyselina listová, Vitamín B12, chlorid chromitý, D-Biotin, D-pantothetan vápenatý, bisglycinát hořečnatý, citronan zinečnatý, glukonan měďnatý, glukonan manganatý, seličitan sodný, cholin, koenzym Q10, resveratrol, extrakt zeleného čaje, inositol, lutein, lykopen, fumaran železnatý, jodičnan draselný, karboxymethyl­celulóza)

*Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.

Složení GO MRP – vanilka

Mléčná bílkovina (100% nativní mléčný izolát), ovesná mouka, pohanková mouka, rýžová mouka, *isomaltulóza, čekanková vláknina (Inulin®), rostlinné ruky (kokosový a slunečnicový), BIO konopné semínko, slunečnicový lecitin, omega 3 (DHA+EPA), citrát draselný, DigeZyme® (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza), sůl, přírodní aroma, kurkumin, Castevia® (steviol glykosid a erythritol), VitaX – vitamínový a minerální premix (retinol-acetát, D-alfa tokoferol acetát, Vitamín D (D3), Vitamín K (K2-M7), kyselina L-askorbová, Vitamín B1, Vitamín B2, Niacin, Vitamín B6, kyselina listová, Vitamín B12, Chlorid chromitý, D-Biotin, D-pantothetan vápenatý, bisglycinát hořečnatý, citronan zinečnatý, glukonan měďnatý, glukonan manganatý, seličitan sodný, chlorid chromitý, cholin, koenzym Q10, resveratrol, extrakt zeleného čaje, inositol, lutein, lykopen, fumaran železnatý, jodičnan draselný, karboxymethyl­celulóza)

*Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.

Složení GO MRP – natural

Mléčná bílkovina (100% nativní mléčný izolát), ovesná mouka, pohanková mouka, rýžová mouka, *isomaltulóza, čekanková vláknina (Inulin®), rostlinné ruky (kokosový a slunečnicový), BIO konopné semínko, slunečnicový lecitin, omega 3 (DHA+EPA), citrát draselný, DigeZyme® (amyláza, laktáza, celuláza, lipáza a proteáza), sůl, VitaX – vitamínový a minerální premix (retinol-acetát, D-alfa tokoferol acetát, Vitamín D (D3), Vitamín K (K2-M7), kyselina L-askorbová, Vitamín B1, Vitamín B2, Niacin, Vitamín B6, kyselina listová, Vitamín B12, Chlorid chromitý, D-Biotin, D-pantothetan vápenatý, bisglycinát hořečnatý, citronan zinečnatý, glukonan měďnatý, glukonan manganatý, seličitan sodný, chlorid chromitý, cholin, koenzym Q10, resveratrol, extrakt zeleného čaje, inositol, lutein, lykopen, fumaran železnatý, jodičnan draselný, karboxymethyl­celulóza)

*Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.

Alergeny: Mléko a Lepek

Dávkování

Svačina: rozmíchat 50 g s 200 ml vody nebo mléka (hustotu upravit množstvím vody dle libosti).

Jídlo: rozmíchat 100 g s 330 ml vody nebo mléka (hustotu upravit množstvím vody dle libosti).

jedna zarovnaná odměrka cca 35 g

Jak začít s WeFood GO?

WeFood GO můžete nerušeně konzumovat každý den. Pokud s produkty naší značky teprve začínáte, doporučujeme napřed alternativní stravu pomalu zařazovat do stávajícího jídelníčku – například ve formě svačiny.

Na 100% stravovací režim je třeba přecházet pomalu a postupně. Vyvarujte se rychlým a nepřirozeným změnám ve stravování, nenahrazujte všechna jídla do doby, než si vaše tělo zcela zvykne. Vše je individuální – především záleží na vašich stravovacích návycích.

Trvanlivost a skladování

Náhradu stravy WeFood GO doporučujeme skladovat v suchu a temnu při teplotě 15–25°C. Při dodržování správného skladování je minimální trvanlivost zavřeného balení 6 měsíců.

Produkt z řady WeFood GO je zapotřebí zkonzumovat nejpozději do 6 týdnů od otevření balení. Připravený drink vydrží v uzavřené lahvi v lednici přibližně 24 hodin – doporučujeme však jeho konzumaci nenechat na poslední chvíli a vypít pokud možno ihned.

První užití

WeFood GO můžete konzumovat denně, novým uživatelům však doporučujeme začínat pomalu a užívat jako svačinu po dobu alespoň 1 týdne, než přejdete náhradě hlavního jídla.

V případě, že se rozhodnete pro 100% stravovací režim na WeFood GO, doporučujeme přecházet na něj postupně a pomalu! Nenahrazovat všechna jídla než si Vaše tělo na zcela zvykne. Vše je individuální a záleží hlavně na stravovacích návycích jednotlivců.

Potíže

Zažívací potíže totiž nemusejí nutně souviset s náhradou stravy WeFood GO. S čím je ovšem třeba počítat, je skutečnost, že se mohou ojediněle objevit lehké trávicí obtíže; průběh zotavování je však individuální – závisí na vašich předchozích návycích a na jednotlivém užívání produktů WeFood GO.

Doporučujeme s dávkováním náhrady stravy WeFood GO zacházet obezřetně, počet porcí za den, proto navyšujte pomalu a postupně.

Pokud vzniklé obtíže po pár dnech stále neodeznívají, doporučujeme konzumaci produktů WeFood GO přerušit a konzultovat zdravotní potíže se svým lékařem.

Je vhodné WeFood GO k redukci váhy

Ano, záleží však na vaší vůli a správném dávkování. Předně je nutné zvolit si optimální kalorický příjem a vhodné dávkování WeFood GO. Neexistuje univerzální doporučení, výpočet denního příjmu kalorií je individuální. V principu závisí na několika faktorech – tím je myšlena například výška, pohlaví, věk, či váha. V neposlední řadě zde nemalou roli hraje i úroveň vaší pohybové aktivity. Nespornou výhodou náhrady stravy WeFood GO je snadné dávkování denních porcí. Vždy je důležité mít na paměti, že WeFood GO je ve své podstatě plnohodnotné jídlo, nikoliv potravinový doplněk stravy.

Vitamíny, minerály a ostatní látky na 100 g

Vitamíny

Název 100 g *RHP v %
Vitamin A 330 µg 41 %
Vitamin B1 0,4 mg 36 %
Vitamin B2 0,5 mg 36 %
Vitamin B3 8 mg 38 %
Vitamin B5 2,5 mg 42 %
Vitamin B6 0,6 mg 43 %
Vitamin B7 20 µg 40 %
Vitamin B9 150 µg 75 %
Vitamin B12 200 µg 8000 %
Cholin 190 mg
Vitamin C 40 mg 50 %
Vitamin D3 10 µg 200 %
Vitamin E 5 mg 42 %
Vitamin K2-M7 40 µg 53 %

Minerály

Název 100 g *RHP v %
Vápník 500 mg 63 %
Hořčík 100 mg 27 %
Sodík 192 mg 31 %
Fosfor 290 mg 42 %
Zinek 3,7 mg 37 %
Měď 0,4 mg 40 %
Mangan 0,8 mg 40 %
Selen 50 µg 91 %
Chrom 15 µg 36 %
Železo 5,5 mg 39 %
Draslík 550 mg 28 %
Jód 50 µg 33 %

Antioxidanty, Ergogeny a ostatní

Název 100 g
Koenzym Q10 8 mg
Resveratrol 20 mg
Extrakt zel. caje 20 mg
Inositol 8 mg
Lutein 4 mg
Lycopen 20% 4 mg
Molybden 15 µg
Digezyme 1877 U/g
DHA 130 mg
EPA 40 mg
*RHP v % - Denní referenční hodnota příjmu

Kvalitní zdroj proteinu

Kvalitním proteinem rozumíme protein, který má hodnotu PDCAAS = 1 (100) a vyhovuje tak nejlépe potřebám lidského organismu. Tuto hodnotu si můžete sami spočítat z uvedeného spektra aminokyselin, rádi se necháme porovnat s konkurencí.

Nativní forma je u nás samozřejmostí. Jsme jediní, kteří tento typ proteinu nabízí. Tento typ proteinu zaručuje pomalé uvolňování a měřitelnou sérovou hodnotu aminokyselin po dobu minimálně 8 h.

Nativní mléčný proteinový izolát je vyráběn v souladu s nejvyššími standardy za nízkých teplot přímo z kravského mléka a obsahuje tak celé spektrum aminokyselin. Nemusíme tak míchat více druhů bílkovin, příroda to již udělala za nás.

Bez maltodextrinu

„Dohnat“ sacharidy v produktu pomocí maltodextrinu je jednoduché – maltodextrin je typ komplexního sacharidu, nutričně je to ale velmi chudá látka. Zvolili jsme proto mix nativního ovsa, pohanky, rýže a isomaltulózy.

V náhradní stravě GO MRP tak naleznete ideální směs komplexních sacharidů s různou dobou uvolňování a nízkým GI. Každá z těchto surovin navíc kromě sacharidů obsahuje i řadu dalších látek (vláknina, tuky, mikroživiny).

Jako součást sladivého systému jsme kromě sladidla Castevia®, použili isomaltulózu, přezdívanou „cukr pro fitnesáky“. Vyznačuje se nízkým glykemickým indexem (GI = 32) a identickou chutí, jako má cukr.

Bez obsahu sóji

Sója je poměrně dost diskutovaná surovina. Nalezne svoje zastánce, i odpůrce. Vzhledem k tomu, že existuje celá řada studií o negativech používání sóji, rozhodli jsme se, že se jí budeme vyhýbat. Proto ji nenaleznete ani v tomto produktu.

Bez přidaného cukru

Naše náhrada stravy je sladká, nepoužíváme ale cukr nebo syntetická sladidla. Pro dosažení ideální chutě jsme tentokráte zvolili tři základní sladidla – Castevia® a Palatinose® a Orafti® Inulin.

Kvalitní multivitaminový a multiminerální premix

Náš vlastní premix vyvinutý pro maximální využitelnost – organicky vázané minerální formy (žádné oxidy), přírodní formy vitaminů (směs L-forem tokoferolů, vitamín K2 v bioaktivní formě K2-M7), obsah extraktů z rostlin pro navýšení antioxidantů a využitelnosti ostatních látek.

Snadno uživatelné

Žádné sypání prášku a nalévání oleje. Stačí pouze odměřit, zalít vodou a vyvážený mix je na světě. Jednoduché, efektivní a nejrychlejší, s minimálním rizikem znečištění. Snadněji to už opravdu nejde.

Pouze přírodní barviva, aromata a sladidla

Vybíráme pouze nejkvalitnější suroviny. I když je třeba barvení pomocí syntetických barviv levnější, držíme vlastní standardy a používáme pouze přírodní aditiva. Obdobně přistupujeme k aromatům a sladidlům. Kvalita bez kompromisů, jsme pro lidi dodržující jednoduché pravidlo, a to, že chtějí jen to nejlepší.

Související produkty

GO MRP Starter Kit

 • Vybalancovaná strava ve formě koktejlu
 • Zkušební KIT WeFood GO
 • 6 sáčků, 2 od každé příchuti
 • 600ml Shaker
 
459 Kč
Koupit

100% Sušený ovocný/zeleninový prášek 330g

 • 100% prášky sušené mrazem
 • Ovocné a zeleninové varianty
 • Non-GMO
 • 330g
 • Skvělé do GO MRP, koktejlů či dezertů
 
od 259 Kč
Koupit

Proč WeFood?

OD ROKU 2016 V ČR

Od roku 2016 s láskou vyrábíme skvělé produkty z těch nejlepších surovin. A to vše u nás v České republice.

POUZE PŘÍRODNÍ SUROVINY

Jdeme tou nejpřírodnější cesto výroby, proto naše produkty vyrábíme bez umělých barviv, aromat a sladidel.

JDEME VÁM NAPROTI

Naším zákazníkům a partnerům jdeme vždy naproti, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.