O nás

Co jsme zač?

Zabýváme se nejen prodejem nabízeného sortimentu, ale i jeho samotnou výrobou. S ohledem na zákazníkovy potřeby pečlivě vybíráme vhodné ingredience, které se stanou nedílnou součástí balení výživových doplňků a směsí alternativního způsobu stravování (náhrada stravy).

Na své si u nás přijdou ti s z vás, kteří jsou sportovně zaměření včetně těch, kteří se sportu prozatím aktivně nevěnují. Produkty vystavené na našem e-shopu jsou díky přítomnosti nezávadných složek dostupné nejen pro dospělé, ale i pro děti. Náš sortiment je rovněž vhodnou alternativou pro diabetiky i celiaky všech věkových kategorií, kteří si osvojují pravidla předepsané bezlepkové diety. Konzumace těchto produktů s sebou přitom nenese sebemenší riziko, že by složky obsažené v nabízených produktech ohrožovaly průběh daného onemocnění či měly podíl na zhoršení dosavadního stavu nemocného. (Oves obsahuje avenin)

Naše výrobky splňují přísná antidopingová kritéria.

Ať už vás na naše stránky přivedl zájem o potravinové doplňky za účelem rozvinout zvolený životní styl plný nespočtu sportovních aktivit nebo snaha o nalezení spolehlivého sekundanta, který by byl nápomocný při bezbolestném překonávání alternativního způsobu stravování, pak jsme tu přesně pro vás – i pro vaše děti.

Garance WeFood

  • Bez syntetických aromat, barviv a sladidel
  • Inovační technologie
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
  • ANTIDOPING – výrobky neobsahují žádná rezidua dopingových látek zařazených v seznamu zakázaných látek organizace WADA.

Proč jsme vznikli?

Rok 2016 byl pro nás rokem přelomovým – právě v té době jsme se rozhodli zahájit výrobu a prodej potravinových doplňků a směsí sloužících k alternativnímu způsobu stravování na bázi nativních proteinů

Impulsem pro nás byl nedostatek kvalitních doplňků na našem trhu. Nemohli jsme při našich pracovních a sportovních aktivitách v obchodech či čerpacích stanicích koupit pro nás a naše děti jednoduché a chutné jídlo, které by nebylo plné cukrů či chemických „pomocníčků“. Chceme dát lidem možnost, se zamyslet nad svým stravováním, a hlavně se zamyslet nad složením potravin, které konzumují. Lidé se začnou často zajímat o správné stravování, až v době kdy u nich nastanou zdravotní problémy.

Naší filosofií je, maximálně se vyhnout jakýmkoliv syntetickým přísadám. Jsme hrdi na to, že se odlišujeme od většiny ostatních výrobců zpracováním našeho základního kamene – nativního proteinu, který není svým unikátním způsobem zpracování znehodnocen jako klasické proteiny.

Naše produkty jsou „špička“ ve stravitelnosti, vstřebatelnosti a využitelnosti v lidském organismu. Náš protein je testován na rezidua chemických látek, hormonálních látek a antibiotik, není primárně či sekundárně geneticky modifikován (GMO). Naše výrobky neobsahují žádné syntetické přídatné látky, které nejsou pro lidské tělo přirozená. U některých sladidel, jako například Aspartam či Acesulfam K, jsou prokázány neblahé účinky a jsou spojovány s možným vznikem rakoviny, diabetu či Alzheimerovi choroby NCBI .

Zcela se vyhýbáme také sojové bílkovině, u které jsou možné aromatizující účinky na tělo, viz. studie Není tedy vhodné užívat sóju ve větší míře a rozhodně není vhodné užívat doplňky a potraviny založeny výhradně na sójové bílkovině.

Budeme rádi, za veškerou odezvu na naše výrobky.

WeFood Team

Protokol o zkoušce
Zkušební protokol

 

 

Proč WeFood?

OD ROKU 2016 V ČR

Od roku 2016 s láskou vyrábíme skvělé produkty z těch nejlepších surovin. A to vše u nás v České republice.

POUZE PŘÍRODNÍ SUROVINY

Jdeme tou nejpřírodnější cesto výroby, proto naše produkty vyrábíme bez umělých barviv, aromat a sladidel.

JDEME VÁM NAPROTI

Naším zákazníkům a partnerům jdeme vždy naproti, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.