Nativní
protein

Fermentovaný L-Arginin


Levotočivá forma Argininu je biogenní aminokyselinou. Roztahuje cévy a tím napomáhá prokrvení. Ve větším množství přispívá k svalovému růstu. Arginin je důležitý pro syntézu oxidu dusnatého. Podporuje činnost srdce, mozku i celkovou imunitu

Detailní popis


Síla Výdrž

Kód:
28762775
Výrobce:
WeFood
Dostupnost:
5 a více kusů
Cena (s DPH)
498 Kč
+ -

Levotočivá forma Arginin u je biogenní aminokyselinou, která je součástí komplexní bílkoviny. Ve větším množství přispívá k svalovému růstu. Arginin je důležitý pro syntézu oxidu dusnatého

Fermentace je proces, při kterém jsou jednotlivé aminokyseliny produkovány prostřednictvím řízených přírodních enzymatických procesů. Hlavní výhodou metody fermentace je, že výsledným produktem jsou 100% čisté L-formy (levotočivé) jednotlivých aminokyselin bez nežádoucích příměsí a reziduí (zbytků) nežádoucích D-forem (pravotočivé). Díky 100% čistotě je pro tyto aminokyseliny charakteristická vysoká funkčnost, výrazně rychlejší vstřebatelnost a využitelnost.

L-arginin aneb zázračná aminokyselina

L-arginin je jednou z biogenních aminokyselin, která výraznou měrou přispívá k svalovému růstu. L-arginin podporuje syntézu svalové hmoty, její správnou funkci a celistvost, a to tak, že efektivně pomáhá redukovat vylučování dusíkatých látek. L-arginine také ocení ti, kteří se snaží zhubnout, jelikož zlepšuje celkové využití tuků jakožto zdroje energie.

L-arginine má význam nejenom ve fitness světě, ale celkově ve zdravém životním stylu. Podporuje činnost srdce, mozku i celkovou imunitu. Zařaďte tedy arginine mezi své oblíbené fitness produkty.

Garance WeFood

  • Inovační technologie
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a HACCP
  • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.

Dávkujte 5 g (jedna plná odměrka) 30 minut před tréninkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Návod: Rozmíchejte odměrku L-Arginu ve sklenici vody a vypijte.

Složení: L-Arginine 100%

Počet dávek: 100 × 5 g

ve 100 g

Energetická hodnota

1653 kJ / 395 kcal

Tuky

0 g

z toho nasycené mastné kyseliny

Sacharidy

0 g

z toho cukry

0 g

Vlákniny

< 0 g

Bílkoviny

0 g

Sůl

0 g

L-Arginine

99,9 g