Nativní
protein
Kreatin Creapure®
Výprodej

Kreatin Creapure®


Kreatin Creapure® zvyšuje fyzickou výkonnost intenzivního fyzického výkonu. Creapure® je ochrannou známkou pro originální německý kreatin monohydrát, zajišťující nejvyšší čistotu (99,99 %). Velikost částic je z 98% menší než 500 μm.

Detailní popis


Síla Výdrž

Kód:
96247358
Výrobce:
WeFood
Dostupnost:
na dotaz
Cena (s DPH)
398 Kč
+ -

Kreatin Creapure® zvyšuje fyzickou výkonnost intenzivního fyzického výkonu. Creapure® je ochrannou známkou pro originální německý kreatin monohydrát, zajišťující nejvyšší čistotu (99,99%). Velikost částic je z 98% menší než 500 μm.

Více jak 300 klinických studií prokázalo nárůst síly o více než 15 %. U intervalových tréninků bylo prokázáno zvýšení výkonu o více než 20 % a sprinterů až 30 %. Pro zlepšení účinnosti se doporučuje spolu s Creatinem doporučuje užívat Beta Alanin.

Garance WeFood

  • Inovační technologie
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a HACCP
  • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.

Dávkování kreatinu

Dávkujte 5 g (jedna plná odměrka) ráno a po tréninku. Dávkujte pravidelně 4–5 týdnů, poté zařaďte alespoň 4 týdny pauzu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Způsob užití kreatinu

Rozmíchejte odměrku kreatinu ve sklenici vody a vypijte.

Výživové údaje kreatinu

Počet dávek: 100 × 5 g

ve 100 g

Energetická hodnota

1360 kJ / 325 kcal

Tuky

0 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

z toho cukry

0 g

Vláknina

< 0 g

Bílkoviny

0,800 g

Sůl

0 g

Kreatin monohydrát

100 g

Z toho kreatin

87,9 g

Složení: Creatine Monohydrate Creapure® 100%

Co je to kreatin?

Co je kreatin? Creatine monohydrat zajišťuje zvýšení fyzické výkonnosti. Cretin monohydrat a creatin ethyl ester se hodí zejména na krátkodobé intervaly intenzivního fyzického výkonu. Nejlepší kreatin monohydrát vám může zajistit společnost AlzChem AG. Creapure, která zajišťuje nejvyšší čistotu – 99,99%. Čistota je velmi důležitá, abyste se nesetkali s kreatin nežádoucí účinky. Pouze tak bude kreatin na svaly co nejefektivnější.