Nativní
protein

Instant BCAA 2:1:1 + Glutamine + B6


Fermentovaná BCAA s L-Glutaminem a vitamínem B6. Instantní esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v L formě. Jsou vyrobeny fermentační technologií a jsou v poměru 2:1:1. Mezi největší výhody patří garantovaná čistota a biologická využitelnost.

Detailní popis


Hubnutí Regenerace Síla Výdrž Zdraví

Výrobce:
WeFood
Dostupnost:
5 a více kusů
Cena (s DPH)
798 Kč
+ -

Fermentace je proces, při kterém jsou jednotlivé aminokyseliny produkovány prostřednictvím řízených přírodních enzymatických procesů. Hlavní výhodou metody fermentace je, že výsledným produktem jsou 100% čisté L-formy (levotočivé) jednotlivých aminokyselin bez nežádoucích příměsí a reziduí (zbytků) nežádoucích D-forem (pravotočivé). Díky 100% čistotě je pro tyto aminokyseliny charakteristická vysoká funkčnost, výrazně rychlejší vstřebatelnost a využitelnost.

Aminokyseliny jsou rostlinného původu.

BCAA – L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin

Co jsou BCAA? Řeč je o větvených aminokyselinách, jako je levotočivý Leucin, Isoleucin a Valin. Aminokyseliny BCAA jsou významné proto, že zvyšují kvalitu svalové hmoty a chrání ji před poškozením v důsledku fyzicky náročných výkonů. BCAA aminokyseliny v podobě BCAA instant jsou tedy určené zejména pro fyzicky zatěžované jedince. Spolu s Beta-Alaninem a Kreatinem vytváří skvělou kombinace těchto aminokyselin. Více jak 300 klinických studií prokázalo nárůst síly o více než 15 %. U intervalových tréninků bylo prokázáno zvýšení výkonu o více než 20 % a sprinterů až 30 %.

Fermentovaná BCAA je tedy stoprocentně levotočivá, proto není třeba se obávat žádných vedlejších účinků. Nejlepší BCAA je tedy to fermentované.

Instantní BCAA je velmi snadné díky tomu, že se jedná o BCAA v prášku. Dávkování BCAA spočívá v odměření 9 gramů a užití ihned před tréninkem i po tréninku.

Garance WeFood

  • Inovační technologie
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a HACCP
  • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

    Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Potravina určená pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Dávkování: Dávkujte 9 g (dvě odměrky) 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dávkujte podle tělesné hmotnosti a fyzické zátěže.

Návod: Rozmíchejte odměrku směsi ve sklenici vody a vypijte.

Složení: BCAA mix (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) L – Glutamin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní pomerančové aroma, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, barvivo: beta-karoten, sladidlo: steviolglykosid, vitamin B6.

Výživové údaje:

Počet dávek: 50 × 10 g ve 100 g
Energetická hodnota 1030 kJ / 246 kcal
Tuky 0,32 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,01 g
Sacharidy 1,87 g
z toho cukry 0,63 g
Vláknina < 0 g
Bílkoviny 62,59 g
Sůl 0,02 g

Aminokyseliny

V jedné dávce 9 g
L-leucine 3000 mg
L-isoleucine 1500 mg
L-valine 1500 mg
Glutamine 1500 mg
Vitamine B6 2 mg