100% Native Protein + DigeZyme 2kg


Nativní mléčný protein s přírodními barvivy, sladidly a aromaty. Základem je 100% nativní mléčný izo...

K čemu je určen?
Bez přidaných barviv, aromat a sladidel Bez přidaných barviv, aromat a sladidel
Látky s pozitivními účinky pro člověka Látky s pozitivními účinky pro člověka
Síla Síla
Vhodný pro sport Vhodný pro sport
Vyrobeno u nás Vyrobeno u nás

1 628,00 Kč
Na dotaz
Ks

Nativní mléčný protein s přírodními barvivy, sladidly a aromaty. Základem je 100% nativní mléčný izolát složený v poměru 80:20. Tedy 80% kaseinu a 20% syrovátkových bílkovin, jehož aminokyseliny působí v těle po dobu až 8 hodin. Původ: Francie.

Nativní protein znamená, že protein je vyráběn jedním nepřetržitým procesem na rozdíl od proteinů, které nativní nejsou, což vede k zachování cenných živin, peptidů a vitamínů. Původ proteinu nalezneme ve Francii, kde je bílkovina extrahována přímo z čerstvého kravského mléka pomocí membránové technologie. Vše probíhá za velmi nízkých teplot do 10 stupňů Celsia pomocí technologie CFM, čímž vzniká nejčistší a biologicky nejvíce aktivní protein.

 • 100% čistá bílkovina bez reziduí.
 • Nativní MPI se pasterizuje pouze jednou, peptidy bohaté na cystein tak nejsou denaturovány.
 • Nativní MPI vzniká jedním nepřetržitým procesem. Velká část proteinů vzniká v běžných

  mlékárenských zařízeních, které proteiny denaturují. Nativní protein se tomuto zcela vyhýbá.

 • Nativní protein má vyšší obsah Leucinu.
 • Nativní protein má lepší chuť, jelikož se nejedná o vedlejší produkt.
 • Složení aminokyselinového spektra nativního proteinu je v porovnání s běžným mléčným proteinem

  blíže k aminokyselinovému spektru lidského mléka.

 • Lepší konzistence.

DigeZyme je jedinečná směs enzymů (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza), které odpovídají v těle za obrovské množství reakcí. Mimo jiné ovlivňují zažívací systém, metabolismus tuků, bílkovin a sacharidů, či napomáhají trávení laktózy.

Nápoj je vhodný pro denní i noční užití nebo jako protein do diety. Jedná se o nativní protein nejvyšší kvality bez syntetických látek, přidaného cukru či bez konzervantů. Nápoj neovlivňuje hladinu krevního cukru a inzulínu.

Dávkování nativního proteinu

Rozmíchejte v shakeru nebo mixéru 1 zarovnanou odměrku (cca 30 g) v 200–250 ml vody nebo mléka. Pro silnější a intenzivnější chuť můžete toto množství snížit. Konzumujte 2–3 dávky denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu (5–25°C), mimo dosah přímého slunečního záření, v těsně uzavřeném obalu. Může obsahovat stopy vajec a obilovin obsahujících lepek.

Kdy užívat nativní protein?

Nárůst hladiny aminokyselin v krevním séru je v případě nativního MPI pozvolnější než v případě syrovátkových proteinů a je podobný micelárnímu kaseinu, doba vstřebávání je však delší. Nativní MPI je tedy vhodný protein na noc. Předpokladem pro vhodný noční protein je dlouhá doba vstřebávání a udržení hladiny aminokyselin v krevním séru, což je v případě nativního MPI splněno. Jedná se o protein s garantovanou dobou vstřebávání minimálně 8 hodin. Tento protein tedy nabízí větší benefity než samotný micelární kasein.

Nativní MPI může být úspěšně použitý jako protein na hubnutí. Ať už jako dodatek ke standardnímu jídlu, nebo jako součást ketogenní diety, nativní MPI zasytí nejlépe z dostupných proteinů na trhu.

Pokud plánujete nativní MPI použít jako protein po tréninku, doporučujeme jej zařadit až přibližně 1 – 1,5h po tréninku a předtím použít aminokyseliny, hydrolyzáty nebo nativní syrovátkový protein (případně kombinaci).

Podrobný popis dávkování proteinu naleznete ve FAQ.

Mléčná bílkovina 85 % (nativní mléčný izolát), erythritol, steviolglykosidy, karboxymethyl­celulóza, přírodní aroma mandle/čokolá­da/vanilka, barvivo: karamel (E150a)/kurku­min/kakao, DigeZyme.

Nutriční hodnoty Na 100 g Na 30 g
Energetická hodnota 1833 Kj / 434 kcal  
Tuky 2g 0,6 g
-z toho nasycené mastné kyseliny 1,1g 0,4
Sacharidy 14,4 g 3 g
-z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 2 g 0,5
Bílkoviny 73 g 21,3 g
Sůl < 0,5 g 0 g

Kvalitní protein Wefood

Kvalitní protein značky Wefood je opravdu jedinečný. Nejdůležitější vlastností tohoto proteinu je, že se vyrábí přímo z čerstvého mléka. Při výrobě jsou využívány pouze přírodní sladidla a přírodní barviva.

Proč si koupit kvalitní protein Wefood

 • Protein je pasterizován pouze 1×.
 • Protein se vyrábí přímo z čerstvého mléka.
 • Protein obsahuje vyšší obsah esenciálních aminokyselin (čím je podíl esenciálních aminokyselin vyšší, tím je bílkovina kvalitnější)
 • Protein obsahuje pouze přírodní sladidla s kalorickou hodnotou blízkou nule
 • Protein obsahuje pouze přírodní barviva
 • Suroviny jsou v nejvyšší možné kvalitě
 • Jedná se o protein bez syntetických aditiv

Co to je nativní protein?

Nativní proteiny se vyrábí filtrací přímo z čerstvého mléka. Získáváme tak nativní mléčný izolát. Použití mléka jako výchozí suroviny, neovlivněné produkcí jiných potravin z mléka, je tak klíčovým faktorem ovlivňujícím kvalitu. Používané produkty mají lahodnou mléčnou chuť, což se projeví i ve finálních produktech. Nevýhodou je cena, která dosahuje násobku druhotných proteinů.

Jak se liší nativní protein od klasických proteinů?

Standardní proteiny, které vyrábí téměř všichni výrobci, se vyrábí z vedlejšího produktu (syrovátky), který vzniká při výrobě jiných mléčných produktů. Syrovátka je v tomto případě odpadním produktem, který byl již ovlivněn samotným procesem výroby sýrů, tvarohů atd. Tato zbytková syrovátka se poté filtruje. V těchto proteinech není možné garantovat množství vitamínů a látek, které se v mléce standardně vyskytují.

Proč je nativní protein Wefood jedinečný?

V České republice neexistuje výrobce, který by používal nativní proteiny jako výchozí surovinu. U některých dovážených produktů lze nalézt určité procentuální zastoupení této úrovně kvality většinou ve směsi s druhotným proteinem. Pouze několik výrobců v zahraničí používá proteiny typu native whey nebo micelární kasein. V Evropě žádný výrobce nepoužívá nativní protein z celé frakce bílkovin mléka.

Pro koho je nativní protein vhodný?

Nativní protein je vhodný pro muže a ženy, kteří ocení opravdovou kvalitu a nikoliv jen marketing. Vzhledem k výrobním procesům jsme schopni garantovat hodnoty vitaminů, které se v proteinu vyskytují přirozeně a které nejsou degradovány nešetrnými výrobními procesy, jako u standardně nabízených proteinů. Nativní mléčný proteinový izolát je vzhledem ke svojí povaze vynikající protein do diety, protein na hubnutí nebo jako dodatek k běžnému jídlu. Jedná se o protein se vstřebatelností 8 hodin, zasytí tedy na dlouhou dobu a není nutné zbytečně navyšovat dávky. Je to také vhodný protein pro sportovce, protože zajišťuje nejdelší dobu dodávání aminokyselin, která je delší, než u samotného micelárního kaseinu.

Proč je v proteinu vysoká hodnota sacharidů?

V proteinu nepoužíváme syntetická sladidla, která dosahují stonásobků sladivosti (např. sukralóza je 600× sladší, než cukr). Nepoužíváme ani samotné extrakty ze stévie, které nemají dobré senzorické vlastnosti a řadě lidí nechutnají. Naše společnost používá sladidlo Erylite® s 4 násobnou sladivostí oproti cukru. I přesto, že se toto sladidlo téměř nevstřebává, podle platné legislativy je zařazeno mezi sacharidy a jako takové jej musíme uvést na obalu.

Proč používáte černé dózy?

Řada látek je citlivá na světlo (prakticky všechny vitaminy rozpustné v tucích – A, D, E, K; dále B2, B9, B12, C, tuky – iniciace rozkladu světlem, atd). Všimněte si, že i v lékárnách se většina produktů prodává v obalech, které nepropouští světlo (kartónové krabičky) nebo v lahvičkách s tmavým sklem. Uplatňujeme stejnou filozofii a myslíme i na zachování maximálního možného množství makro a mikronutrientů v našich produktech. Cíleně se vyhýbáme obalům, které propouští světlo (průhledné a bílé obaly).

Související produkty

100% Nativní mléčný protein - ochucený + DigeZyme

 • 100% nativní mléčný izolát
 • Přírodní sladidla, barviva a aromata
 • Obohacen o směs enzymů DigeZyme®
 • Původ Austrálie
 
898 Kč
Koupit

100% NATIVE PUDDING 500G

 • Skvělá svačina nebo snídaně
 • Bez lepku, Non-GMO
 • Bohatý zdroj vlákniny a bílkovin
 • 100 % nativní mléčný izolát
 • Přírodní aromata, barviva a sladidla
 
498 Kč
Koupit

100% Nativní Syrovátkový Hydrolyzát, 1 kg + DigeZyme

 • 100% nativní syrovátkový hydrolyzát
 • Vysoký stupeň hydrolýzy S15
 • 67 dávek
 • Přírodní aromata, barviva a sladidla
 • Trávicí enzymy
 
1 098 Kč
Koupit

100% Nativní mléčný protein

 • 100% nativní mléčný izolát
 • Bez sladidel, barviv a aromat
 • 100% čistý protein bez aditiv
 • Vhodný na pečení či vaření
 • Původ Austrálie
 
598 Kč
Koupit

Šejkr WeFood - modrý

 • 600ml Shaker
 • Dávkovač na 70 g
 
138 Kč
Koupit

Proč WeFood?

OD ROKU 2016 V ČR

Od roku 2016 s láskou vyrábíme skvělé produkty z těch nejlepších surovin. A to vše u nás v České republice.

POUZE PŘÍRODNÍ SUROVINY

Jdeme tou nejpřírodnější cesto výroby, proto naše produkty vyrábíme bez umělých barviv, aromat a sladidel.

JDEME VÁM NAPROTI

Naším zákazníkům a partnerům jdeme vždy naproti, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.